Bonadsmålning

Bonadsmålning
Bonadsmålning
Bonadsmålning
Bonadsmålning
Bonadsmålning
Bonadsmålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BONADSMÅLNING, sydsverige, daterad 1851, ca 53x238 cm

Slitage, skador, uppfodrad på duk

509354

2017-12-19