Porslinsdockor 1900-tal

Porslinsdockor 1900-tal
Porslinsdockor 1900-tal
Porslinsdockor 1900-tal
Porslinsdockor 1900-tal
Porslinsdockor 1900-tal
Porslinsdockor 1900-tal
Porslinsdockor 1900-tal
Porslinsdockor 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PORSLINSDOCKOR/ASKAR, 19 st, 1900-talets början, varierande storlekar, höjd ca 8-27 cm, 9 lösa delar medföljer

Tyg med skador och fläckar, lagningar förekommer

509361

2017-12-18