Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PORSLINSDOCKOR/ASKAR, 19 st, 1900-talets början, varierande storlekar, höjd ca 8-27 cm, 9 lösa delar medföljer
Tyg med skador och fläckar, lagningar förekommer
509361
2017-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här