Bijouterier armring örhängen hänge

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIJOUTERIER, 4 st, inklusive armring med gul pastesten, inre diameter ca 6 cm, armring och 1 par örhängen, med grön pastestenar dekorerade med sjöhästar, inre diameter ca 5,8 cm, hänge i form av en ledad man, designerad av Charles Jourdan, höjd ca 9,8 cm, tillsammans med en gulmetallkedja

Slitage, bucklor, repor, sprickor, ställvis förlust av förgyllning

509374

2017-12-26