Klädhängare 1 par

Klädhängare 1 par
Klädhängare 1 par
Klädhängare 1 par
Klädhängare 1 par
Klädhängare 1 par
Klädhängare 1 par

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDHÄNGARE, 1 par, stål, 1900-talets andra hälft, höjd 163, 92x57 cm

Bruksslitage

509393

2017-12-19