Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SKEDAR, 17+3 st, silver, mestadels 1800-tal, varav 17 st matskedar, 3 st bordskedar, bla modell Olga, Engelsk snäck och Gammal fransk, total vikt ca 1220 g
Gravyr och ägarstämplar
509420
2017-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här