Skedar i silver

Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKEDAR, 17+3 st, silver, mestadels 1800-tal, varav 17 st matskedar, 3 st bordskedar, bla modell Olga, Engelsk snäck och Gammal fransk, total vikt ca 1220 g

Gravyr och ägarstämplar

509420

2017-12-19