Skedar i silver
Closed
2017-12-19
509421
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
RAGUSKEDAR, 3 st., SÅSLEVAR, 2 st., STRÖSKEDAR, 2 st., silver, mestadels 1800-tal, variende mästare, längd 18-29 cm, total vikt ca 570 g
Skador, gravyr och ägarstämplar