Soffa Howardmodell

Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell
Soffa Howardmodell

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, Howard modell, 2-sits, Fogia, 2000-tal, lösa dunplymåer klädda blågrått tyg, hjultrissor framtill, längd ca 216, djup 104, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage

509447

2017-12-19