Anne Vilsbøll olja

Anne Vilsbøll olja
Anne Vilsbøll olja
Anne Vilsbøll olja
Anne Vilsbøll olja
Anne Vilsbøll olja
Anne Vilsbøll olja
Anne Vilsbøll olja
Anne Vilsbøll olja

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANNE VILSBØLL (Danmark, född 1951): Komposition, signerad AV, olja på duk, ca 105x83, bok av Anne Vilsböll medföljer "The language of paper"

509448

2017-12-19