Hans Agne Jakobsson taklampa
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, Markaryd, stomme i mässing, 12 kupor i klarglas, diameter ca 150, höjd ?? cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, kupor med nagg, kupa med spricka
509450
2017-12-19