August Strindbergs samlade verk
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUGUST STRINDBERGS SAMLADE SKRIFTER, böcker, 37 st, 1-55 (saknar 46-50), Stockholm, Bonniers, 1916-20, 190x135 mm, halvfranska originalband med guldornerade ryggar, marmorerade pärmpapper och övre guldsnitt
Skador, slitage, saknar upplaga 46-50
509478
2017-12-19