August Strindbergs samlade verk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST STRINDBERGS SAMLADE SKRIFTER, böcker, 37 st, 1-55 (saknar 46-50), Stockholm, Bonniers, 1916-20, 190x135 mm, halvfranska originalband med guldornerade ryggar, marmorerade pärmpapper och övre guldsnitt

Skador, slitage, saknar upplaga 46-50

509478

2017-12-19