Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND (6) Henning Stålhane samt 4 andra miniatyrvaser, bl a Ulla Winblad och Höganäs, de två förstnämnda signerade, glaserat stengods, höjd mellan 3 - 9 cm.
Nagg på Höganäsvasen.
509485
2017-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här