Sidobord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1800/1900-tal, stomme i trä, skiva med mosaik, träskuren dekor, polykrom bemålning, kant med arabisk skrift med önskan om lycka och välgång, höjd ca 47, diameter ca 50 cm
Bruksslitage
509486
2017-12-19