A Lotta Bjershagen olja

A Lotta Bjershagen olja
A Lotta Bjershagen olja
A Lotta Bjershagen olja
A Lotta Bjershagen olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

A LOTTA BJERSHAGEN (samtida): "Rött universum", signerad och daterad a tergo 1986, olja på duk, 60x106 cm

509488

2017-12-19