Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OBELISK, Baccarat, Frankrike, 1900-talets andra hälft, slipat glas, tredisig, stämplat i botten samt signerad Baccarat, höjd ca 38,5 cm
509495
2017-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här