Baccarat obelisk glas

Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas
Baccarat obelisk glas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OBELISK, Baccarat, Frankrike, 1900-talets andra hälft, slipat glas, tredisig, stämplat i botten samt signerad Baccarat, höjd ca 38,5 cm

509495

2017-12-19