Bruno Mathsson stolar 6 st
Vollendet
2017-12-19
509499
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Mia", karmstolar, 6 st, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, textilklädsel, förkromade stålrör, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage