Fiskfat Spetsmönstret Rörstrand

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

RÖRSTRAND, fiskfat med insats, Spetsmönstret, 1870/80-tal, stämplad Rörstrand, fatets längd ca 61 cm

Krackelyrer

509503

2017-12-19