Max Papart, Fly on the city
Valmis
2017-12-19
509511
| Korkein tarjous | 8 200 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Fly on the city, signerad Max Papart, olja på duk, 81 x 65 cm.