Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets första hälft, för 5 ljus, elektrifierad, höjd ca 56, diameter 69 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Slitage, armaturdelar med skador

509517

2017-12-19