Vas i slipat glas
Closed
2017-12-19
509520
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
VAS, slipat glas, med emaljmåleri, möjligen Österrike, 1900-talets första hälft, höjd 13,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
nagg