Vas i slipat glas

Vas i slipat glas
Vas i slipat glas
Vas i slipat glas
Vas i slipat glas
Vas i slipat glas
Vas i slipat glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, slipat glas, med emaljmåleri, möjligen Österrike, 1900-talets första hälft, höjd 13,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling

nagg

509520

2017-12-19