Terriner i glas
Closed
2017-12-19
509521
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
TERRINER, 1 par, i glas, med lock och fat, Waterford, Irland, slipad dekor, längd ca 20, höjd 20 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
nagg