Terriner i glas

Terriner i glas
Terriner i glas
Terriner i glas
Terriner i glas
Terriner i glas
Terriner i glas
Terriner i glas
Terriner i glas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TERRINER, 1 par, i glas, med lock och fat, Waterford, Irland, slipad dekor, längd ca 20, höjd 20 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

nagg

509521

2017-12-19