Ryska reseikoner

Ryska reseikoner
Ryska reseikoner
Ryska reseikoner
Ryska reseikoner
Ryska reseikoner
Ryska reseikoner
Ryska reseikoner
Ryska reseikoner

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEIKONER, 2 st, 1800-tal, Ryssland, brons, 22x14,5 resp 16x10,5 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

En med smärre nagg

509525

2017-12-19