Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, i form av putti, 1900-tal, porslin och mässingsmontering, höjd inkl. skärm ca 65 cm

Fläckar, sockel med bucklor

509535

2017-12-20