Fat tallrikar i tenn

Fat tallrikar i tenn
Fat tallrikar i tenn
Fat tallrikar i tenn
Fat tallrikar i tenn
Fat tallrikar i tenn
Fat tallrikar i tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, TALLRIKAR, 9 dlr, tenn, 17/1800-tal, diameter 22-35,5 cm

Bristningar, lagningar, skador

509539

2017-12-20