Förfadersporträtt
Vollendet
2017-12-19
509550
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ANFADERSPORTRÄTT, 1900-talets början, Kina, gouache på duk, motivyta, ca 177x126 cm
slitage