Förfadersporträtt

Förfadersporträtt
Förfadersporträtt
Förfadersporträtt
Förfadersporträtt
Förfadersporträtt
Förfadersporträtt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANFADERSPORTRÄTT, 1900-talets början, Kina, gouache på duk, motivyta, ca 177x126 cm

slitage

509550

2017-12-19