Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, sängram, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, märkt Made in France, benavslut i mässing, bäddmått ca 200x160, gavelns höjd 124 cm
Bruksslitage
509560
2017-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här