Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, vitmålade, höjd ca 48 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, färgbortfall, kläddsel med skador
509565
2017-12-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner