Fåtöljer gustaviansk stil

Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, vitmålade, höjd ca 48 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, färgbortfall, kläddsel med skador

509565

2017-12-19