Grange skrivbord samt stol

Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol
Grange skrivbord samt stol

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRANGE, skrivord samt stol, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, brickmärkt, beslag i mässing, skrivbordets höjd 77, 75x121, stolens sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

509570

2017-12-19