Grange bord 2 st

Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st
Grange bord 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRANGE, soffbord, 2 st, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, brickmärkt, benavslut samt beslag i mässing, höjd 46 resp 55, 90x90 resp 60x60 cm

Bruksslitage

509577

2017-12-19