Boris Smirnov-Rusetsky pastell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORIS SMIRNOV-RUSETSKY (1905-1993): Klostergård, monogramsignerad och daterad -90, pastell, ca 68x84 cm

509592

2017-12-19