Karmstol Lindome

Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome
Karmstol Lindome

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, sengustavianskt Lindomearbete av Anders Andersson, stämplad AAS, skuren dekor, vitmålad och bronserad, sitthöjd 48 cm

Slitage skador

509608

2017-12-19