Alvar Aalto runt matbord

Alvar Aalto runt matbord
Alvar Aalto runt matbord
Alvar Aalto runt matbord
Alvar Aalto runt matbord
Alvar Aalto runt matbord
Alvar Aalto runt matbord
Alvar Aalto runt matbord
Alvar Aalto runt matbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR AALTO, matbord, modell 91, björk och vitt laminat, Artek, Finland, höjd 72, Ø 125 cm

Bruksslitage, repor/märken

509614

2017-12-21