Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, matbord, modell 91, björk och vitt laminat, Artek, Finland, höjd 72, Ø 125 cm
Bruksslitage, repor/märken
509614
2017-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här