Alvar Aalto kvadratiskt matbod

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALVAR AALTO, matbord, björk och vitt laminat, Artek, Finland, höjd 71, 150 x 150 cm

Bruksslitage, repor, skador med 2 benfästen, 2 ben omvinklade

509632

2017-12-21