Lia de Fontenelle oljemålning

Lia de Fontenelle oljemålning
Lia de Fontenelle oljemålning
Lia de Fontenelle oljemålning
Lia de Fontenelle oljemålning
Lia de Fontenelle oljemålning
Lia de Fontenelle oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIA DE FONTENELLE (född 1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk ca 162x130 cm

Oramad, smärre slitage

509644

2017-12-19