Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LIA DE FONTENELLE (född 1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk ca 162x130 cm
Oramad, smärre slitage
509644
2017-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här