Figuriner Tyskland
Valmis
2017-12-19
509645
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FIGURINER, 6 st, 1900-tal, Volkstedt-Rudolstadt och Meissen, Tyskland, pianist, violinist samt sittande kvinnor, höjd ca 7,5 cm
Skador på spetskjolar