Distler lastbil

Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil
Distler lastbil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

J.D DISTLER LASTBIL, 1920-tal, med uniformerad chafför, litograferad plåt, ekrade hjul helt i plåt, ställbara framhjul, öppningsbara bakdörrar, märkt baktill "J.D.565", spiralfjäderverk, längd ca 16,5 cm

Smärre lack och plåtskador, rost undertill

509649

2017-12-19