Distler lastbil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
J.D DISTLER LASTBIL, 1920-tal, med uniformerad chafför, litograferad plåt, ekrade hjul helt i plåt, ställbara framhjul, öppningsbara bakdörrar, märkt baktill "J.D.565", spiralfjäderverk, längd ca 16,5 cm
Smärre lack och plåtskador, rost undertill
509649
2017-12-19