Karusellbord England

Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARUSELLBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, läderkläddskiva, lådor i sargen, svarvade dragknoppar, nyckelbussningar och fotavslut i mässing, höjd ca 70, diameter 91 cm

Nyckel saknas, ytskador, fläckar

509714

2017-12-19