Karusellbord England
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARUSELLBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, läderkläddskiva, lådor i sargen, svarvade dragknoppar, nyckelbussningar och fotavslut i mässing, höjd ca 70, diameter 91 cm
Nyckel saknas, ytskador, fläckar
509714
2017-12-19