Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
R KRICHNER (18/1900-tal): Jägare, signerad R Kirchner Burghausen/Saalbach, olja på duk, ca 56x68 cm
Smärre ytskador och färgbortfall
509715
2017-12-19