Lars Jonsson färglitografi
Valmis
2017-12-20
509719
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): "Duvhök i vinterskrud", signerad Lars Jonsson, E.A, , färglitografi, bladmått ca 61x88 cm