Lars Jonsson färglitografi
Vollendet
2017-12-20
509720
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Isbjörn, signerad Lars Jonsson, 41/310 , färglitografi, bladmått ca 55x80 cm