Kolbox 1900-talets början

Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början
Kolbox 1900-talets början

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOLBOX/ VEDBOX med lock, 1900-talets början, stålplåt med genombruten dekor av stiliserade drakar och bladslingor, insats i bemålad plåt, ca 40, 52x33 cm

Bruksslitage

509736

2017-12-20