Skål Firma Svenskt Tenn

Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn
Skål Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, Firma Svenskt Tenn, tenn, stämplad och med årtalet 1927, höjd ca 13, största vidd 24 cm

Några slagmärken samt smärre slitage.

509770

2017-12-20