Pelle Havne

Pelle Havne
Pelle Havne
Pelle Havne
Pelle Havne
Pelle Havne
Pelle Havne

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PELLE HAVNE (1893-1935), Kårsavagge - Lappland, signerad: och daterad P Havne -29, olja på duk, ca 66x104 cm

Duklagning

509772

2017-12-20