Sven Grönwall

Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall
Sven Grönwall

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN GRÖNVALL (Finland, 1908-1975): (2) Landskap, monogramsignerade, akvareller, daterade 47 och 48, ca 32x38 resp. 33x50 cm

509779

2017-12-20