Axek Wilhelm Nordgren

Axek Wilhelm Nordgren
Axek Wilhelm Nordgren
Axek Wilhelm Nordgren
Axek Wilhelm Nordgren
Axek Wilhelm Nordgren
Axek Wilhelm Nordgren
Axek Wilhelm Nordgren
Axek Wilhelm Nordgren

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL WILHELM NORDGREN (1828-1888): Fjordlandskap, signerad A. Nordgren, olja på duk, ca 51x83 cm

Ramdelar medföljer

509785

2017-12-20