Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GIACOMO CAMPI (1846-1921): Kvinna vid brunn respektive kvinna vid port, signerad Campi Milano resp. G. Campi, akvarell på papper, vardera 35x25,5 cm
(2)
509825
2017-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här