Giacomo Campi akvareller

Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller
Giacomo Campi akvareller

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GIACOMO CAMPI (1846-1921): Kvinna vid brunn respektive kvinna vid port, signerad Campi Milano resp. G. Campi, akvarell på papper, vardera 35x25,5 cm
(2)

509825

2017-12-21