Gemla karmstolar 4 st
Closed
2017-12-21
509837
| Sold for | 6 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GEMLA, karmstolar, 4 st, 1990-tal, svartmålade med stoppade sitsar med svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Några mindre repor och märken