Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEMLA, karmstolar, 4 st, 1990-tal, svartmålade med stoppade sitsar med svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Några mindre repor och märken
509837
2017-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här