Gemla karmstolar 4 st

Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st
Gemla karmstolar 4 st

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEMLA, karmstolar, 4 st, 1990-tal, svartmålade med stoppade sitsar med svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Några mindre repor och märken

509837

2017-12-21