Omega Constellation stål 1950-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, stål, ca 1958, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 2943-1-SC, verknr. 16265454, cal 504, armband original ref. B220, ändfästen ref. 779, diameter 35 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage. Restaurerad urtavla. Ändfästen delvis förgyllda.

509856

2017-12-23