Ivan Arosenius tusch

Ivan Arosenius tusch
Ivan Arosenius tusch
Ivan Arosenius tusch
Ivan Arosenius tusch

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAR AROSENIUS (1878-1909): Man i frack, monogramsignerad och daterad IA -07, tusch, ca 15x11 cm

509894

2017-12-20